Track šviestuvai naudojami tiek namuose, tiek parduotuvėse, muziejuose ar kitur, kur šviesa reikalinga objekto apšvietimui. Čia rasite Track šviestuvus į bėgelį su keičiama GU10 LED lempute bei su integruotu LEDu, su 1-fazės arba 3-fazių pajungimu. 

Dėl savo minimalaus dizaino ir universalaus panaudojimo Track šviestuvai vis dažniau naudojami gyvenamoms patalpoms apšviesti. Gyvenamose patalpose dažniausiai naudojami Track šviestuvai su keičiama LED lempute arba iki 20W-2000lm galios šviestuvai. Galingesnius patariame naudoti jei lubų aukštis viršija 3,50cm arba reikalingas stiprus objekto apšvietimas. Track šviestuvai ypač praktiški, nes pajungimo laidas gali būti išvestas bet kur ir Track bėgelių, bei jungčių pagalba pasieksite bet kurią norimą apšviesti vietą. Track šviestuvų pozicija yra labai lengvai keičiama. Pasukus tvirtinimo elementą nuimamas šviestuvas ir vėl uždedamas kitoje norimoje vietoje, o po to užfiksuojamas tvirtinimo elementas. Pritvirtinus bėgelį joks papildomas laidų jungimas nebus reikalingas.

Jei Track šviestuvus naudojate bendram apšvietimui gyvenamosiose patalpose - rinkitės šviestuvą su kuo didesniu spindulio kampu. Jei Track šviestuvas yra su keičiama LED lempute, bendram apšvietimui naudokite LED lemputę su plačiu apšvietimo kampu. Jei norėsite apšviesti kažkokį kambario akcentą ar paveikslą - tada rinkitės Track šviestuvus su 24-50 laipsnių apšvietimo kampu.

Rinkdamiesi akcentinius Track šviestuvus atkreipkite dėmesį kokią jungtį turi track šviestuvas: 2-kontaktų (1-fazės), 3-kontaktų (1-fazės su įžeminimu) ar 4-kontaktų (3-fazių). Pagal Track šviestuvo pajungimo tipą prisitaikysite ir Track bėgelį. Track bėgeliai taip yra skirtingi, todėl teks atidžiai pasirinkti, kad Track šviestuvo ir bėgelio kontaktų kiekis sutaptų.