LED lauko girliandos su keičiamomis LED lemputėmis arba inegruotu LEDu

Terasos, balkono, restorano ar kavinės apšvietimui puikiai tinka LED lauko girliandos. Prekyboje rasite įvairių LED lauko girliandų su integruotų LED švietimu arba su keičiamomis LED lemputėmis. LED lauko girliandos su integruotu LED švietimu dažniausiai jungiasi į 220V elektros tinklą, girliandos kištukas dažiniausiai būna su integruotu maitinimo šaltiniu, kuris 220V įtampą paverčia į 12V ar 24V, kuri ir teka laidais iki integruoto LED. Šio tipo girliandas dažniausiai galima sujungti tik 2 vnt. į vieną grandinę. LED lauko girliandos su integruotu LED švietimu gerai tinka tiems, kurie nenori, kad laidais tekėtų 220V srovė. Šios girliandos geriausiai tinka dekoratyviniam apšvietimui.

Dėl savo įvairaus panaudojimo  ypač populiarios yra LED lauko girliandos su keičiamomis LED lemputėmis. Šio tipo girliandos yra gaminamos iš gana tvirto ir gerai izoliuoto laido, bei puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis, nes cokolis, kur įsukama LED lemputė yra papildomai padengtas guma tam, kad į lizdą nepatektų drėgmė ar vanduo. Šios girliandos dažniausiai gaminamos su E27 lempučių lizdu. Didžiausias LED lauko girliandų su keičiamomis LED lemputėmis privalumas yra tas, kad su šiomis girliandomis galima komplektuoti bet kokias E27 cokolio LED lemputes, o lemputei perdegus ar sudužus ją lengvai pakeisite. Taip pat didelis privalumas yra tai, kad girliandas su keičiamomis LED lemputėmis galima jungti nuo 30m iki 200m į vieną grandinę priklausomai nuo laido storio. LED lauko girliandoms geriausiai tinka skaidrios arba gintarinės FILAMENT tipo LED lemputės.

Mūsų klientai dažniausiai šias girliandas užsako su reguliuojamomis (dimmable) LED lemputėmis, kurių reguliavimui tinka ir paprastas reguliatorius.